Zestawienie wpłat wpisowego

Kluby, zawodników, opiekunów uprzejmie prosimy o pilne uregulowanie wpisowego. Wpłata na konto Polskiego Związku Szachowego. Wykaz wpłat poniżej.

Zawodnik WZSz Klub Wpisowe Składki i opłaty klubowe
GRELA, Kacper DS KSz Miedź Legnica 120  ok
LASCAR, Maria Elena DS KSz Miedź Legnica 120  ok
KARYKOWSKA, Anna DS KSz Miedź Legnica 120  ok
GUMULARZ, Szymon DS KSz Polonia Wrocław 120  ok
HARAZIŃSKA, Magdalena DS KSz Polonia Wrocław 120  ok
DWILEWICZ, Agata DS KSz Polonia Wrocław 120  ok
SERNECKI, Franciszek DS MUKS MDK Śródmieście Wrocław 120  ok
FREJ, Zofia DS MUKS MDK Śródmieście Wrocław 120  ok
ŁUKASIEWICZ, Krzysztof DS UKS SP3 w Bogatyni 120  ok
DRYJA, Szymon DS UKS SP3 w Bogatyni 120  ok
CZARNIECKA, Aleksandra DS UKS SP3 w Bogatyni 120  ok
SKIBA, Aleksandra DS UKS Szach-Mat Syców 120  ok
BORKOWSKA, Zuzanna KP MKS EMDEK Bydgoszcz 120  ok
SIVICKIS, Wiktoria KP UKS OPP Toruń 120  ok
KOPACZEWSKI, Adam KP UKS Rotmistrz Grudziądz 120  ok
KARPUS, Michał KP UKS Rotmistrz Grudziądz 120  ok
PALIWODA, Borys KP ŻTMS Baszta Żnin 120  ok
RACZYKOWSKA, Paulina LB KSz Stilon Gorzów Wlkp. 120  ok
WOŁOCH, Oskar LB ŻKSz Żary 120  ok
KARŁYK, Maria LB ŻKSz Żary 120  ok
PSYK, Radosław LD KSz „Piątka” Skierniewice 120 brak składki za 2016
STRZELECKI, Maciej LD KSz Piątka Skierniewice 120
SŁOMCZEWSKI, Michał LD KSz Piątka Skierniewice 120
RAK, Maciej LD KSz Piątka Skierniewice 120
GUZIK, Natalia LD UKS Piątka Wieluń 120  ok
BOJCZEWSKI, Rafał LU LKSz Lublin 120  ok
SAWA, Daria LU LUKS Fajsławice 120  ok
IWAŃCZUK, Krzysztof LU MKS AGROS Chełm 120  ok
KOKOSZCZYŃSKI, Jan MA KS LAURA Chylice 120  ok
GOLECKI, Jan MA KS LAURA Chylice 120  ok
CHYLEWSKI, Patryk MA KS LAURA Chylice 120  ok
MOŚCICKA, Pola MA KS LAURA Chylice 120  ok
WASZCZUK, Patrycja MA KSz „Skoczek” Siedlce 120  ok
OSSOLIŃSKI, Ziemowit MA KSz Polonia Warszawa 120  ok
SZUSTAKOWSKI, Antoni MA KSz Polonia Warszawa 120  ok
KOWALSKI, Igor MA KSz Polonia Warszawa 120  ok
MALICKA, Maria MA KSz Polonia Warszawa 120  ok
MICHALSKA, Aleksandra MA KSz Polonia Warszawa 120  ok
KACZMARSKA, Joanna MA KSz Polonia Warszawa 120  ok
KOMOROWSKA, Marcelina MA MLKS Nadnarwianka Pułtusk 120  ok
PAROL, Pola MA MTSz Mińsk Mazowiecki 120  ok
FUS, Jakub MA UKS Czternastka Warszawa 120  ok
JARZĘBOWSKI, Kacper MA UKS Czternastka Warszawa 120  ok
TARKA, Aleksandra MA UKS Czternastka Warszawa 120  ok
TKACZYK, Weronika MA UKS Czternastka Warszawa 120  ok
POZIOMKOWSKI, Szymon MA UKS SP 321 Warszawa – Bemowo 120  ok
ŚWIDER, Paweł MP GKSz „Kornuty” Gorlice 120  ok
SZCZUREK, Krzysztof MP KKSz Kraków 120  ok
SURPETA, Julia MP KKSz Kraków 120  ok
FURTAK, Joanna MP MKS Sandecja Nowy Sącz 120  ok
WARCHOŁ, Bartosz MP TS Wisła Kraków 120  ok
KULESZA, Andrzej MP TS Wisła Kraków 120  ok
BUDKIEWICZ, Magdalena MP UKS GONIEC Staniątki 120  ok
ŁĘCZEK, Weronika MP UKS Hetman Koronny Trzebinia  ok
PNIACZEK, Marek MP UKS przy SP 8 Chrzanów 120  ok
MUSIAŁ, Tomasz MP UKS przy SP 8 Chrzanów 120  ok
PYZIO, Amelia MP UKS przy SP 8 Chrzanów 120  ok
PACAN-MILEJ, Kosma OP UKS Rodło Opole 120  ok
RACŁAWICKI, Kacper OP UKS Rodło Opole 120  ok
SOWA, Wiktoria OP UKS Rodło Opole 120  ok
TRUSZ, Julia OP UKS Rodło Opole 120  ok
PĘDRAK, Paulina PK GKSz Hetman Pilzno  ok
WINTER, Anna PK KKSz Urania Krosno  ok
DŹWIERZYŃSKI, Bartosz PK KSz Gambit Przeworsk  ok
KRZYSZTYŃSKA, Anna PK LKS Mechanizator Ustrzyki Dolne  ok
SZPAR, Miłosz PK LKSz GCKiP Czarna  ok
MIŚ, Mieszko PK LKSz GCKiP Czarna  ok
KOZAK, Antoni PK LKSz GCKiP Czarna  ok
ŚWIĘCH, Joanna PK LKSz GCKiP Czarna  ok
TRYBOWSKA, Barbara PK UKS „Orlik” Rudnik n/Sanem  ok
ZYGMUNT, Patrycja PK UKS Orlik Rudnik n/Sanem  ok
JURKIEWICZ, Zuzanna PK UKS SP 1 Brzozów  ok
WIERZBICKI, Michał PL KSz. Hańcza Suwałki 120  ok
RUDZIŃSKA, Michalina PL KSz. Hańcza Suwałki 120  ok
WOŁĄGIEWICZ, Kinga PL KSz. Hańcza Suwałki 120  ok
CHOIŃSKA, Debora PL KSz. Hańcza Suwałki 120  ok
KOSAKOWSKI, Jakub PL MUKS Stoczek 45 Białystok 120  ok
PYTEL, Maciej PL MUKS Stoczek 45 Białystok 120  ok
KAMIŃSKI, Maciej PL MUKS Stoczek 45 Białystok 120  ok
KALINOWSKA, Zuzanna PL MUKS Stoczek 45 Białystok 120  ok
KORUCH, Maria PL MUKS Stoczek 45 Białystok 120  ok
CHOMICKA, Kinga PL MUKS Stoczek 45 Białystok 120  ok
KIOŁBASA, Oliwia PL MUKS Stoczek 45 Białystok 120  ok
TECLAF, Paweł PO KKS Ormuzd Kartuzy  ok
GODZWON, Iwo PO UKS Korona Gdańsk 129  ok
WYCZLING, Bartosz PO UKS Korona Gdańsk 120  ok
KINDLER, Karolina PO UKS Korona Gdańsk 120  ok
FILIPSKA, Maja PO UKS MDK GDYNIA 120  ok
ZALESKI, Łukasz PO UKS Zawisza Kolbudy 120  ok
CHOINA, Michał SK „Hetman” Ostrowiec Św. 120  ok
PRZEPIÓRA, Anna SK KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD 120  ok
HRYŃ, Zofia SL Akademia Szachowa Gliwice  ok
HRYŃ, Aleksandra SL Akademia Szachowa Gliwice  ok
JAROCKA, Liwia SL KSz HETMAN Katowice 120  ok
WÓJCIK, Jagoda SL KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 120  ok
DISTEL, Paweł SL LKS Strażak Zabrzeg 120  ok
GARBOWSKI, Jakub SL MCKiS Jaworzno  ok
POSŁUSZNY, Tomasz SL MKSz Rybnik 120  ok
KOZIOŁ, Kamil SL MKSz Rybnik 120  ok
FRITZ, Antoni SL MKSz Rybnik 120  ok
KUCHARSKA, Honorata SL MKSz Rybnik 120  ok
CIEŚLAK, Wiktoria SL MKSz Rybnik 120  ok
ZAMARSKA, Sylwia SL MUKS SZS Cieszyn 120  ok
KLEPEK, Witold SL PSSz Pszczyna 120  ok
GREDKA, Dominika SL Pszczyńskie Szachy 120  ok
ORLIK, Sandra SL RKS MAT Ruda Śląska 120  ok
KUPIECKI, Szymon SL SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 120  ok
KULPA, Zuzanna SL SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 120  ok
LIS, Mateusz SL SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 120  ok
WALTER, Szymon SL UKS 21 Podlesie 120  ok
POLCZYK, Mikołaj SL UKS Ognisko Rydułtowy 120  ok
BILCZEWSKI, Kacper SL UKS Ognisko Rydułtowy 120  ok
BILCZEWSKA, Olga SL UKS Ognisko Rydułtowy 120  ok
STEBEL, Agata SL UKS Ognisko Rydułtowy 120  ok
GAŁUSZKA, Tomasz SL UKS Pionier Jastrzębie Zdrój 120  ok
KOŁOCZEK, Maciej SL UKS Pionier Jastrzębie Zdrój 120  ok
BUCHTA, Agnieszka SL UKS Pionier Jastrzębie Zdrój 120  ok
ŻÓŁKIEWSKI, Jakub WM MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 120  ok
HRYMOWICZ, Artur WM UKS Trzydziestka Olsztyn 120  ok
JORDAN, Adam WM UKS Trzydziestka Olsztyn 120  ok
DALIGA, Anita WM UKS Trzydziestka Olsztyn 120  ok
KOSTECKA, Marika WP ASSz Lipno Stęszew  ok
KUŚ, Aleksander WP KSz LECH-WSUS Poznań 120  ok
PIEKIELNY, Paweł WP KTS Kalisz 120  ok
DIXA, Oskar WP KTS Kalisz 120  ok
JANISZEWSKI, Filip WP KTS Kalisz 120  ok
KUKOROWSKI, Jan WP LKS Chrobry Gniezno 120  ok
RACZYŃSKI, Krzysztof WP LKS Chrobry Gniezno 120  ok
SZELĄG, Zuzanna WP LKS Chrobry Gniezno 120  ok
NOWAK, Mikołaj WP UKS Smecz Konin 120  ok
ROSZKIEWICZ, Anna WP UMKS Na Pięterku Poznań 120  ok
ROGALA, Miłosz ZP GKSz Solny Grzybowo 120  ok
NOWICKA, Julia ZP GKSz Solny Grzybowo 120  ok
ANTOLAK, Julia ZP GKSz Solny Grzybowo 120  ok
MIKE, Patryk ZP KSz Gryf Szczecin 120  ok
KRZYWNICKA, Maria ZP KSz Gryf Szczecin 120  ok
GÓRA, Aleksandra  MA Czternastka Warszawa 120  ok